grafika-sluzby-skoda.png

Naše služby

Pro vozidla značky BMW jsme připraveni poskytnout řadu doplňkových a nadstandartních služeb. Rádi nabídneme individuální řešení právě pro vaše BMW. Nenabízíme jen zvýšení výkonu. Jsme schopni provést celou řadu dalších modifikací, jako např. zvýšení citlivosti pedálu plynu, zrušení omezovače rychlosti, deaktivaci systému filtru pevných částic pro sportovní účely a další. Software ve vozech BMW je specifický oproti jiným značkám a jsme si toho dobře vědomi. Díky stovkám úprav však máme velmi podrobně zmapovánu většinu řídících jednotek, od nejstarších po nejnovější a neustále pracujeme na dalším vývoji.

Vzduchové filtry K&N

Jsme oficiální distributor vzduchových filtrů K&N. Sportovní filtry KN mají vyšší propustnost vzduchu a urychlují průnik vzduchu do motoru. Mají pozitivní vliv na výkon i kroutící moment. Hlavní výhodou je ale jejich schopnost kvalitnějí filtrovat vzduch a ochránit tak motor. Díky možnosti čištění se vyšší cena filtru vrátí již během 4 výměn oleje.

knfilters-motor.jpg

Měření výkonu motoru

Pokud chcete znát skutečný výkon vašeho BMW, můžeme vám ho změřit na naší válcové zkušebně. A to i v případě pohonu xDrive. Zjistíte skutečný výkon a kroutící moment motoru po úpravě nebo i před ní. Měření ale nemá vliv na samotný chiptuning. Ten vždy vychází hlavně z diagnostických testů, které jsou již započítány do ceny každé úpravy.

merenivykonu.jpg

Renovace filtrů DPF

Pokud máte na svém BMW problém s filtrem pevných částic, rádi vám nabídneme profesionální renovaci metodou HeatAir. Díky unikátnímu patentovanému způsobu čištění nastartujeme pro váš DPF nový cyklus fungování, se kterým najedete dalších minimálně 100 tisíc km. Na čištění a renovace poskytujeme záruku v délce 3 roky.

renovacedpf.jpg

Máte zájem o některou z nadstandartních služeb?

Kontaktujte nás. Rádi vás budeme důkladněji informovat o našich službách.

Captcha
Opište kontrolní kód z obrázku.