Chiptuning BMW - 15 let zkušeností

motor-bmw-m3.jpgChiptuning asi není nutné dlouho představovat. Jde o optimalizaci software řídící jednotky motoru na přání zákazníka tak, aby vůz více splňoval požadavky na jízdní vlastnosti vozu. Naši specialisti na vozy BMW se postarají o to, aby váš vůz fungoval lépe, s ohledem na vaše přání a očekávání. 

Nezáleží na tom, zda je vaší prioritou vyšší výkon, lepší spotřeba nebo kombinace obojího. Vždy se budeme snažit vyhovět vašemu přání a z vozidla dostat přesně to, co potřebujete. Úpravami software řídících jednotek se zabýváme přes 15 let. Na svém kontě máme již stovky úprav vozidel BMW. Díky těmto zkušenostem jsme schopni poskytnout nejkvalitnější úpravy na trhu, šetrné k vašemu motoru i filtru pevných částic a přitom velmi účinné a efektivní.

Máme vlastní vývojové centrum a každý vůz upravujeme na míru. Běžná doba úpravy je u nás přibližně 3 hodiny času, což dokazuje naši snahu věnovat se vašemu softwaru do detailů. Existuje mnoho chiptuningových firem, kde je úprava provedena velmi rychle. To ale znamená jen jediné, software není připraven na míru s ohledem na bezpečnost všech komponentů ve voze.

Proč se rozhodnout pro chiptuning u nás:

 • všechny vozy procházejí před úpravou i po ní důkladnou diagnostikou
 • máme za sebou stovky úprav vozů BMW s vynikajícími výsledky
 • ke každému vozu dáváme certifikát o provedené úpravě
 • naše úpravy splňují emisní limity a jsou šetrné k filtru pevných částic
 • upravujeme naftové i benzínové motory
 • u dieselových motorů nabízíme tři druhy úpravy s ohledem na vaše přání
  • Maximal - pro maximální bezpečný výkon
  • Optimal - pro optimální navýšení kroutícího momentu s požadavkem na nižší spotřebu
  • Economy - pro snížení spotřeby s minimálním nárůstem dynamiky

 

Důkladná diagnostika

Diagnostika motoru je pro nás klíčovým prvkem chiptuningové úpravy. Pomocí jízdních testů zjišťujeme technický stav vozu před samotnou úpravou a vy tak máte jako bonus přehled o tom, zda je vše ve vašem autě v pořádku. Po úpravě pak kontrolujeme naše nastavení, zda se hodnoty zvýšily v požadovaném rozsahu. Jen tak lze dělat dobrý chiptuning.

diagnostika-chiptuning.jpg

Záruky na chiptuning

Víme, že záruky jsou pro všechny důležité a málokdo svůj drahý vůz svěří do rukou nezkušeného amatéra. Proto poskytujeme nadstandartní záruku až 9 let na všechny námi provedené úpravy a to jak na software, řídící jednotku i samotný motor. Záruky lze uplatnit ve všech případech, kdy bude prokázána přímá souvislost s chiptuningovou úpravou.

BMW-1-Series-M-Coupe-Safety-Car-3.jpg

VIP služby pro nové vozy

Pokud je váš vůz ještě v záruce a jezdíte do servisu na pravidelné kontroly, mohlo by se stát, že vám servis přehraje aktualizací naší chiptuningovou úpravu. Díky doplňkovému VIP balíčku služeb vám zarušíme kdykoli opětovné nahrání tuningové verze zdarma a navíc možnost jednou změnit softwarovou verzi a využívat diagnostiky vozu zdarma.

bmw-klice.jpg

Máte zájem o chiptuning na vašem BMW?

Kontaktujte nás. Zavoláme vám a domluvíme termín vaší návštěvy.

Captcha
Opište kontrolní kód z obrázku.